شمارش معکوس روز انتخابات

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا شنبه، ۶ میزان ۱۳۹۸ - روز انتخابات ریاست جمهوری

اخبار تازه

تاریخ انتشار 26 ثور 1400

دیدار رهبری کمیسیون با کارکنان این نهاد

هیأت رهبری کمیسیون مستقل انتخابات طی دیداری با کارکنان این نهاد به روح شهدا و جان باختگان حوادث اخیر اتحاف دعا نموده، عید سعید فطر را به کارکنان تبریک گفتند.

تاریخ انتشار 21 ثور 1400

پیام تبریکی کمیسیون انتخابات کشور دوست هندوستان:

در پیامی که ازجانب رهبری محترم کمیسیون انتخابات کشور دوست هندوستان به کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان مواصلت ورزیده در آن، انتخاب و مسئولیت مهم آقای اورنگ زیب به حیث رئیس کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان تبریک گفته شده است.

آقای اورنگ‌زیب عضو کمیسیون مستقل انتخابات طی یک نشست مطبوعاتی, پیرامون تصفیه‌ آرای بایومتریکی معلومات داده افزود: "تمام اطلاعات بایومتریکی به سرور مرکزی انتقال یافته و اکنون مرحله‌ تصفیه آرای بایومتریکی در کمپنی درملوک جریان دارد."

آقای اورنگ‌زیب علاوه کرد که طبق وعده‌ کمپنی یاد شده مرحله تصفیه قرار است امروز پایان یابد و به اساس همین مرحله با تفکیک هر ولایت هر آن محلی که مشکل دارد؛ کمیسیون آرای آن محلات را طبق پلان تعیین شده به ولایات به تفتیش و باز شماری ارسال میکند.

همچنان آقای اورنگ‌زیب در مورد اعلان نتیجه ابتدایی گفت که پس از تصفیه‌ آرای بایومتریکی تاریخ اعلان نتیجه ابتدایی از سوی دارالانشای کمیسیون روشن خواهد شد.

شبکه‌های اجتماعی و ویب‌سایت های مرتبط