شمارش معکوس روز انتخابات

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا شنبه، ۶ میزان ۱۳۹۸ - روز انتخابات ریاست جمهوری

اخبار تازه

تاریخ انتشار 12 اسد 1400

بررسی مسوده پلان استراتیژیک پنج‌سالۀ کمیسیون!

مسوده پلان استراتیژیک پنج‌سالۀ کمیسیون مستقل انتخابات، توسط معاون ارتباطات استراتیژیک دارالانشای این نهاد، به رئیس و اعضای کمیسیون، پشکش گردیده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تاریخ انتشار 12 اسد 1400

جریان پروسۀ شارت لیست بست‌های سوم و چهارم کمیسیون!

پروسۀ شارت لیست 49 بست سوم و چهارم خدمات مُلکی کمیسیون مستقل انتخابات، با حضورداشت کمیتۀ استخدام که مشتمل بر نمایندگان کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات مُلکی، منابع بشری، جندر و ریاست‌های مربوطۀ کمیسیون مستقل انتخابات است، همه روزه (شنبه – پنج‌شنبه) در مقر این نهاد جریان دارد.

تاریخ انتشار 11 اسد 1400

تشریح پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات مُلکی!

پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات مُلکی، طی یک پریزنتیشن به کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات، در مقر این نهاد تشریح شد.

آقای اورنگ‌زیب عضو کمیسیون مستقل انتخابات طی یک نشست مطبوعاتی, پیرامون تصفیه‌ آرای بایومتریکی معلومات داده افزود: "تمام اطلاعات بایومتریکی به سرور مرکزی انتقال یافته و اکنون مرحله‌ تصفیه آرای بایومتریکی در کمپنی درملوک جریان دارد."

آقای اورنگ‌زیب علاوه کرد که طبق وعده‌ کمپنی یاد شده مرحله تصفیه قرار است امروز پایان یابد و به اساس همین مرحله با تفکیک هر ولایت هر آن محلی که مشکل دارد؛ کمیسیون آرای آن محلات را طبق پلان تعیین شده به ولایات به تفتیش و باز شماری ارسال میکند.

همچنان آقای اورنگ‌زیب در مورد اعلان نتیجه ابتدایی گفت که پس از تصفیه‌ آرای بایومتریکی تاریخ اعلان نتیجه ابتدایی از سوی دارالانشای کمیسیون روشن خواهد شد.

شبکه‌های اجتماعی و ویب‌سایت های مرتبط