شمارش معکوس روز انتخابات

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا شنبه، ۶ میزان ۱۳۹۸ - روز انتخابات ریاست جمهوری

اخبار تازه

تاریخ انتشار 12 اسد 1400

بررسی مسوده پلان استراتیژیک پنج‌سالۀ کمیسیون!

مسوده پلان استراتیژیک پنج‌سالۀ کمیسیون مستقل انتخابات، توسط معاون ارتباطات استراتیژیک دارالانشای این نهاد، به رئیس و اعضای کمیسیون، پشکش گردیده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تاریخ انتشار 12 اسد 1400

جریان پروسۀ شارت لیست بست‌های سوم و چهارم کمیسیون!

پروسۀ شارت لیست 49 بست سوم و چهارم خدمات مُلکی کمیسیون مستقل انتخابات، با حضورداشت کمیتۀ استخدام که مشتمل بر نمایندگان کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات مُلکی، منابع بشری، جندر و ریاست‌های مربوطۀ کمیسیون مستقل انتخابات است، همه روزه (شنبه – پنج‌شنبه) در مقر این نهاد جریان دارد.

تاریخ انتشار 11 اسد 1400

تشریح پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات مُلکی!

پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات مُلکی، طی یک پریزنتیشن به کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات، در مقر این نهاد تشریح شد.

رهبری کمیسیون مستقل انتخابات طی نشست مطبوعاتی نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۸ را امروز رسماْ اعلان کرد.

حوا علم نورستانی رئیس کمیسیون مستقل انتخابات داکتر محمد اشرف غنی را با کسب بیشتر از 50 در صد آرای معتبر برندۀ انتخابات 1398 به حیث رئیس جمهور اعلان نمود.

خانم نورستانی افزود که محترم داکتر عبدالله عبدالله و محترم گلبدین حکمتیار توانسته اند باالترتیب بیشترین آرای معتبر را نسبت به سایر کاندیدان باقی مانده کسب نمایند.

خانم نورستانی گفت، در این انتخابات بیشتر از 5هزار مرکز رأی دهی وجود داشت که بیشتر از 26هزار محل میشود، که از این میان حدود 11هزار محل آن را محلات زنانه تشکیل میداد. سطح اشتراک کنندگان در این انتخابات ببیشتر از 1.8 میلیون بوده که 31 در صد آن را خانم ها تشکیل میدادند.

رهبری کمیسیون ضمن سپاسگزاری از مردم عزیز کشور، ارگان های ذیربط، نهادهای مدنی، رسانه ها، نیروهای امنیتی، همکاران بین المللی و کمیسیون شکایات انتخاباتی گفت، بعد از تطبیق معیارات تعین شده در فیصله های کمیسیون شکایات انتخاباتی 98 در صد محلات، معیارات تعین شده را تکمیل نمود.

شبکه‌های اجتماعی و ویب‌سایت های مرتبط